Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zebrania wiejskie w sołectwach oraz zebranie Osiedla w Białej

Informuję wszystkich mieszkańców Gminy Biała, że w miesiącu styczniu i lutym 2020 roku  planuję przeprowadzić zebrania wiejskie w sołectwach oraz zebranie Osiedla  w Białej.

W uzgodnieniu z Sołtysami i Przewodniczącą Osiedla w Białej zebrania zostaną przeprowadzone w terminach określonych w załączonym harmonogramie

Burmistrz  Białej
 /-/ Edward  Plicko

Harmonogram zebrań  wiejskich i dwóch wyborczych Samorządu Mieszkańców Wsi i Osiedla w Gminie Biała na 2020 rok

Lp.

Miejscowość

Data

Godzina

Dzień tygodnia

Miejsce zebrania

1

Solec

14.01.2020

1900

wtorek

sala u Hupki

2

Czartowice

15.01.2020

1830

środa

świetlica Nowa Wieś Prudnicka

3

Nowa Wieś Prudnicka

15.01.2020

1915

Środa

świetlica Nowa Wieś Prudnicka

4

Pogórze

 16.01.2020

1830

Czwartek

świetlica

5

Dębina

 20.01.2020

1730

poniedziałek

mieszkanie Pani Sołtys

6

Mokra

 20.01.2020

1900

poniedziałek

świetlica

7

Olbrachcice

 21.01.2020

1830

wtorek

świetlica

8

Łącznik

 22.01.2020

1830

środa

świetlica OSP

9

Ligota Bialska

 27.01.2020

1830

poniedziałek

świetlica

10

Ogiernicze

 28.01.2020

1830

wtorek

świetlica

11

Brzeźnica

 29.01.2020

1830

środa

świetlica

12

Rostkowice

 30.01.2020

1830

czwartek

sala RSP

13

Laskowiec

    3.02.2020

1730

poniedziałek

świetlica

14

Kolnowice

    3.02.2020

1900

poniedziałek

świetlica

15

Prężyna

   4 .02.2020

1830

wtorek

świetlica

16

Chrzelice

    6.02.2020

1830

czwartek

Sala WCI

17

Grabina

7.02.2020

1830

piątek

świetlica

18

Browiniec Polski

 10.02.2020

1800

poniedziałek

świetlica

19

Krobusz

 11.02.2020

1830

wtorek

sala u Suchego

20

Otoki

     12.02.2020

1730

Środa

świetlica

21

 Wasiłowice

    12.02.2020

1900

środa

świetlica

22

Biała Osiedle

 13.02.2020

1730

czwartek

sala Urzędu Miejskiego

23

Józefów

14.02.2020

1800

piątek

świetlica

24

Gostomia

17.02.2020

1830

poniedziałek

świetlica

25

Biała Sołectwo przedmieście

 19.02.2020

1900

środa

sala w Barze pod Łysą

26

Radostynia

20.02.2020

1830

czwartek

świetlica

27

 Wilków

24.02.2020

1830

poniedziałek

świetlica

28

Miłowice

 25.02.2020

1730

wtorek

świetlica

29

Śmicz

25.02.2020

1900

wtorek

świetlica

30

Frącki

 27.02.2020

1730

środa

świetlica

31

Górka Prudnicka

27.02.2020

1900

środa

świetlica