Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Obwieszczenie Burmistrza Białej z dnia 02 lipca 2018 r. w sprawie książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym dla obwodu łowieckiego nr 108

OBWIESZCZENIE
Burmistrza Białej
z dnia 02 lipca 2018 r.
w sprawie książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym

 

W oparciu o informację otrzymaną z Koła Łowieckiego Nr 2 „Bór” Prudnik, ul. Malczewskiego 4, 45-029 Opole, działając na podstawie art. 42b ust. 1e ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie  (Dz. U. z 2017 r., poz. 1295 z późn. zm.), informuję, że "Książka ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym" dla obwodu łowieckiego nr 108 jest przechowywana w miejscowości Rudziczka 264, 48-200 Prudnik.

Zawiadamiam wszystkich zainteresowanych, iż zgodnie z art. 42b ust. 1d ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie, w wyznaczonym przez Koło miejscu zainteresowani mogą złożyć wniosek o udostępnienie informacji z książki ewidencji pobytu na polowaniu indywidualnym. Udostępnieniu podlegają następujące informacje:

  • termin rozpoczęcia i zakończenia polowania,

  • miejsce wykonywania polowania indywidualnego,

  • numer upoważnienia do wykonywania polowania indywidualnego.

Obwieszczenie umieszcza się na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Białej oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Białej.
 

Edward Plicko

Burmistrz Białej