Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Rok 2004

 1. Protokół z kontroli Najwyższej Izby Kontroli – wykonanie budżetu Gminy Biała 2003 z uwzględnieniem jego powiązań z budżetem państwa, przeprowadzonej w okresie od 13 stycznia do 10 marca 2004 r. (więcej … DOCProtokół z kontroli NIK.doc).

   

 2. Protokół z kontroli problemowej - archiwum zakładowe, przeprowadzonej w dniu w dniu 23 marca 2004 r. – przez Archiwum Państwowe w Opolu (więcej … DOCProtokół z kontroli archiwum.doc).

   

 3. Protokół z kontroli gospodarki finansowej za rok budżetowy 2003, przeprowadzonej w dniach 2 i 3 kwietnia 2004 r. przez Komisję Rewizyjną Rady Miejskiej w Białej (więcej … DOCProtokół z kontroli finansowej.doc).

   

 4. Protokół z kontroli sprawdzającej organizację przyjmowania i załatwiania skarg i wniosków przeprowadzonej w dniu 5 lipca 2004 r. przez Opolski Urząd Wojewódzki (więcej … DOCProtokół z kontroli skarg i wniosków.doc). 

   

 5. Protokół z kontroli problemowej – działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Białej, przeprowadzonej w dniu 21 września 2004 r. przez Opolski Urząd Wojewódzki (więcej … DOCProtokół z kontroli USC.doc).