Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zarządzenie Nr OR.0050.124.2019 Burmistrza Białej z dnia 26-06-2019 w sprawie naliczania odpisów na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych dla emerytów i rencistów będących nauczycielami zlikwidowanych gimnazjów

Na podstawie art. 53 ust. 3a ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2018 r. poz. 967 1) ) w związku z art. 223 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo oświatowe (Dz.U. z 2017 r. poz. 60 2) ) zarządza się, co następuje:

§ 1. Zespól Szkolno-Przedszkolny w Białej dokonuje odpisów na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych dla każdego nauczyciela gimnazjum będącego emerytem lub rencistą oraz nauczyciela pobierającego nauczycielskie świadczenie kompensacyjne, którego Publiczne Gimnazjum w Białej było ostatnim miejscem pracy. § 2. Odpisy, o których mowa w §1, tworzą jeden fundusz świadczeń socjalnych w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Białej. § 3. Wszyscy uprawnieni, o których mowa w §1 korzystają z usług i świadczeń finansowanych z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych na zasadach i warunkach ustalonych w regulaminie obowiązującym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Białej. § 4. Wykonanie zarządzenia powierza się Dyrektorowi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białej, we współpracy z Dyrektorem Biura Obsługi Szkół Samorządowych. § 5. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania i ma zastosowanie do naliczania odpisów, o których mowa w §1, począwszy od 1 września 2019 r.
Burmistrz Białej

Edward Plicko

 

PDF   Zarządzenie Nr OR.0050.124.2019 Burmistrza Białej z dnia 26-06-2019 w sprawie naliczania odpisów na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych dla emerytów i rencistów będących nauczycielami zlikwidowanych gimnazjów.pdf (103,18KB)